Підготовка до школи DM School
Підготовка до школи, чи перший клас?
«Хлопчик, 5 років, вміє рахувати та читати складами. Чи не буде йому нудно у підготовці? Може час віддати у перший клас?»
Головна ціль підготовки до школи - сформувати навички, що знадобляться в класі:

- Здатність зосереджуватися на уроках

- Чути, розуміти та виконувати інструкцію

- Орієнтація в зошиті, книжці

- Вміння себе організувати, послідовнj виконувати завдання

Ці навички зроблять навчання ефективним.

Думка нейропсихолога: "В дошкільний період у дитини формується не тільки інтелектуальна, а й особистісна готовність до нової ролі учня. Відбувається становлення важливих компонентів - довільності та самооцінки.
Важливо розвивати не лише інтелектуальну, а й психічну складову та звернути увагу на розвиток основних систем мозку:
- здатність підтримувати оптимальну активність (зосередженно працювати та менше відволікатися)
- розвиток різних видів пам'яті (слухової, зорової, просторової)
- вміння діяти за інструкцією дорослого.
Це те, що можно назвати "навички навчання".
І є вікові особливості - якщо в 4-5 років у дитини основний вид діяльності, у якому вона розвивається - сюжетно-рольові ігри, то після 6 років у дитини формується нова роль - "учня".
Дошкільний вік - 4,5 - 6 років, виділяється не лише формально, а й з точки зору готовності мозку до певних навантажень.
Всьому свій час і в 5 років підвищенні вимоги та навантаження може призвести до перевтоми та зниження мотивації до навчання".

Світлана Філатова
Дипломований Монтессорі-педагог, нейропсихолог
Думка вчителя: До нас в перший клас приходять діти з різним рівнем знань - хтось знає літери, хтось вже вміє читати по складах, хтось вчиться читати та рахувати в класі. Ми можемо дати цікаві завдання будь-якого рівня складності і зробити урок корисним для них.
Але найчастіше дітям стає складно, якщо вони не можуть сконцентруватися на виконанні одного завдання, швидко втомлюються та не розуміють інструкцію - вони не підготовлені до роботи в класі і це займає дуже багато сил, вони втомлюються і не можуть зосередитись. Тому успішні в 1 класі стають не ті, хто прийшов із знанниями, а із готовністю зосереджуватися та сприймати різного роду інформації - і в книжці, і на слух, і в груповій гоботі з іншими учнями."

Марта Левицька
Вчитель початкових класів
У DM School ми підходимо до підготовки комплексно:

- Дитячий нейропсихолог допомагає складати завдання та аналізує вміння та напрямки для розвитку дитини.

- Кожного дня в заняття включені ігри, що спрямовані на формування необхідних навичок.

- Темп роботи відповідає можливостям дитини в такому віці - час на зосереджену роботу перемежається із іграми, прогулянками, та часом на відпочинок.

- Поступово збільшуючи навантаження, ми готуємо дитину до роботи в класі у новому форматі - "учня".

It is necessary to choose a visual aid that is appropriate for the topic and audience.
Тому навіть якщо дитина добре підготовлена, кожного дня вона дізнаватиметься більше і буде розвивати:

- навички просторової орієнтації

- фонематичний слух

- різні види пам'яті (зорову, слухову, кінестетичну)

- навички самоорганізації та послідовного виконання завдань

- концентрацію та увагу
Хочете дізнатися про підготовчий клас у DM School?
Зателефонуйте +38093 55 77 507 та запишіться на зустріч.