Summer Camp
Дача!
для дітей 4-10 років
Цього літа ми відкриваємо дачний сезон!
У нас велике зелене подвір'я, де діти цікаво проводять час, багато займаються спортом та наукою, ходять босоніж та готують смачні страви.

Цілий - цілісінький день можна досліджувати природу та її явища, бігати та стрибати на батуті, варити варення та ліпити вареники, малювати, співати чи грати у спектаклі - кому що до вподоби!

Це так природно - провести літо на свіжому повітрі, набираючись сил! Підставляти лице сонцю, відчувати босими ногами траву та просто радіти життю!

А ще виростити овочі на власній грядці та зробити з них салат )

Що ми робимо цього літа

Червень
Ботаніка
Час дізнатися більше про рослини, їх види та властивості, дослідити фотосинтез. А потім, дослідивши будову плодів, можна зробити з них смачний та корисний салат з власного городу!
Липень
Зоологія
Чи існують ще динозаври? Чому кенгуру є лише в Австралії?
Чи справді буває кінь розміром із собаку? Час дізнатися більше!
Серпень
Астрономія
Чому у Сатурна є кільця? Звідки з'явився Місяць? А що там, за Сонячною Системою? Яка наша адреса у Всесвіті? Зорі кличуть!
А ще ми будемо...
Спілкуватися англійською
Найкращий метод оволодіти мовою - зануритися в неї. В нас білінгвальний табір, що означає щоденне спілкування англійською та інтенсивне розширення словникового запасу.
Займатись спортом
Граємо у футбол, ганяємо м'яча, підкорюємо альпійську гірку, стрибаємо на батуті і дізнаємося що таке "резинки", скакалки, вибивний та "подай піонера".
Вирощувати город
Найсмачніший салат - той, що вирощений власноруч. Ми дотримуємося здорового харчування та привчаємо до цього дітей. В нас немає соку з пачки та фаст-фуду. В нас є повноцінне харчування, що рекомендовано дитячим дієтологом.
Доглядати за тваринами
В нас є кролики та морські свинки, що стануть друзями та улюбленцями для дітей. Дбаючи про них, діти вчаться відповідальності та стають самостійнішими.
Вчитися готувати смачні та корисні страви
Час робити салат з городини, зварити варення за своєю фантазією, наліпити вареників та поласувати корисним морозивом власного виробництва
Ходити на екскурсії
У кожну зміну ми обов'язково з'їздимо на тематичну екскурсію, де на дітей чекають цікаві відкриття та квести
Увага!
Наш літній міський табір "вільний від гаджетів" - ми не граємо у комп'ютерні ігри, не дивимось мультики (навіть "навчальні") та просимо не давати дітям з собою телефони, смарт-годинники та інші гаджети.
Повірте, вони зможуть без них прожити!
Контакти менеджера "Денний дитячий літній табір 2019"

info@discovery-school.com.ua
вул. Городоцька, 160
Львів, Україна

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc