Монтессорі-садок для дітей від 2-х років на базі першої початкової Монтессорі-школи у Львові Discovery Montessori School
Досвід:
Вже понад 3 роки успішно працює наш садок Kids Can перший та єдиний Монтессорі-садок у Львові, що повністю обладнаний та сертифікований за цією системою. Наші педагоги проходять як базове навчання підходу Монтессорі, так і постійне підвищення кваліфікації через спеціалізовані тренінги та семінари.

Тепер на базі школи Discovery Montessori School ми відкриваємо філію для діток від 2-х років.
Педагоги:
Для нас важливі люди, що працюють із дітьми.

У команді садочка досвідчені педагоги та їхні асистенти й няня. Старший педагог має спеціальну освіту дитячого психолога та логопеда, 6 років досвіду роботи з дітьми, а також освіту Монтессорі-педагога та 3 роки активного досвіду роботи у Монтессорі-садку.

Помічник педагога пройшла базове навчання як ассистент Монтессорі-викладача з роботи з дітьми віком до 6 років.
Пріоритети:
  • Розвиток самостійності, навичок практичного життя та самообслуговування
  • Фізичний розвиток дитини відповідно до вікових особливостей (координація рухів, розвиток вестибулярного апарату, мотопедагогіка)
  • Сенсорика як розвиток відчуттів база для подальшого розуміння математики, геометрії, точних наук
  • Фонематичний слух та підготовка руки до письма, що дозволить дитині швидко навчитися читати й писати
  • Базове розуміння математичних понять та дій (кількість, склад числа, перші математичні операції)
  • Структуроване та послідовне вивчення навколишнього світу та взаємозв'язків у ньому
  • Творчість, любов до книг та читання
Умови та розклад:
  • Ми відкриті з 8:30 до 18:30
  • 300 кв. м спеціально обладнаного простору, що відповідає світовим стандартам Монтессорі-садків
  • Зона для спорту та активного руху