Elementary Classes
1 - 4 класи
Окрім щоденних уроків з поглибленої математики, української та англійської мов, Монтессорі-діти проводять дослідження та готують доповіді, збирають інформацію з книг та енциклопедій.
Вони вчаться ставити питання та працювати у команді.

Ми підтримуємо онлайн та офлайн формати.
Дитина може гнучко переключатися між ними, не втрачаючи якості освіти.

Основна програма навчання

Що вивчають та досліджують діти
Математика і геометрія
З першого року діти опановують додавання, віднімання, множення та ділення, вільно оперують чотиризначними числами. Програма навчання веде від сенсо-моторного сприйняття до абстрактного уявлення про речі, дає їм розуміння основ математики та розвиває навички самостійної аналітики.
Біологія та історія
Вже у початковій школі діти отримують фундаментальні знання про світ тварин і рослин.
Дослідження природи проходить через подорож крізь еволюцію та історію, їх найяскравіші періоди, зокрема, еру динозаврів. Окрім теорії, у дітей багато практичних занять із дослідження навколишнього світу.
Завдяки цьому дитина вчиться цінувати життя та дбати про світ навколо.
Українська мова
Щодня, окрім фонетики та граматики, діти самостійно читають художню літературу і опановують творче письмо. До обов'язкового курсу включено каліграфію.
Іноземні мови
Уроки англійської мови - щодня. Наші педагоги мають додаткову міжнародну TESL сертифікацію.
З 3-го класу діти починають вивчати другу іноземну мову.
"Ядро" нашого підходу
Ми дотримуємось культури Монтессорі-світу
Сертифікована міжнародна навчальна програма
За системою Монтессорі діти опановують державну програму та поглиблено вивчають математику, природничі науки, українську мову, історію і культуру.
Усі знання вибудовуються у ясну та чітку структуру світу, де все взаємопов'язане та прозоре.
Частина занять проводиться англійською мовою.
Багато руху, спорту та свіжого повітря
Примусова обмеженість у русі протягом навчального дня не є природною для дитини. У нашій приватній школі день починається із музичної фізкультурної розминки, а на перервах діти багато часу проводять на подвір'ї.
У спортивному залі є додатково обладнане середовище для занять та гуртків.
Відповідальність, самостійність, орієнтованість на результат
Лідерські якості – це те, що закладається в дитинстві. У нашій приватній школі важливо бути самостійними, піклуватися про інших та сміливо брати на себе відповідальність за свої вчинки. Адже ми не боїмося помилок!
Сміливість ставити питання та шукати відповіді
Діти від природи допитливі. Але чому ж у вісім років їх мало що цікавить, крім смартфону?
Не варто позбавляти дитину активної позиції в навчанні. Ми прагнемо, щоб діти ставили питання, шукали на них відповіді, думали, сперечалися, віднаходили істину.