Elementary Class
6-10 років
Доки у звичайній школі діти вчать букви та цифри, переписують із підручників тексти, Монтессорі-діти проводять дослідження та готують доповіді, збирають інформацію з книг та енциклопедій (без комп'ютерів!).
Вони вчаться ставити питання та працювати у команді.
Ми не уявляємо навчання наших дітей без екскурсій: вони закріплюють знання та пов'язують їх із реальним життям. Проектна робота в командах формує лідерські та дослідницькі якості.

Основна програма навчання

Що вивчають та досліджують діти
Математика і геометрія
З першого року діти опановують додавання, віднімання, множення та ділення, вільно оперують чотиризначними числами. Програма навчання веде від сенсо-моторного сприйняття до абстрактного уявлення про речі, дає їм розуміння основ математики та розвиває навички самостійної аналітики.
Біологія та історія
Вже у початковій школі діти отримують фундаментальні знання про світ тварин і рослин.
Дослідження природи проходить через подорож крізь еволюцію та історію, їх найяскравіші періоди, зокрема, еру динозаврів. Окрім теорії, у дітей багато практичних занять із дослідження навколишнього світу.
Завдяки цьому дитина вчиться цінувати життя та дбати про світ навколо.
Українська мова
Щодня, окрім фонетики та граматики, діти самостійно читають художню літературу і опановують творче письмо. До обов'язкового курсу включено каліграфію.
Англійська мова
Діти спілкуються англійською в побуті та на уроках математики і природознавства. З першого класу початкової школи діти навчаються за системою Pearson Edexcel, сертифікованою британськими навчальними закладами. Вони складуть іспити та отримають визнаний у світі сертифікат, що засвідчує рівень володіння мовою, отриманий у наших англомовних класах
Географія та астрономія
Цікава подорож веде дітей від дослідження Сонячної системи до вивчення країн та континентів. Важлива частина програми – пізнання природних явищ та фізики Землі.
Знання дітей про світ будуть поглиблюватися завдяки численним експериментам, що на практиці дають розуміння всіх природних процесів.
Мистецтвознавство
Естетичне виховання включає в себе знайомство з шедеврами світового мистецтва, художниками та епохами, від наскельного живопису до Моне.
Діти експериментують із різними матеріалами і техніками. Окрім образотворчого мистецтва, ми вивчаємо класичну музику і архітектуру. Діти вчаться ритміці та співам.
"Ядро" нашого підходу
Ми дотримуємось культури Монтессорі-світу
Сертифікована міжнародна навчальна програма
За системою Монтессорі діти опановують державну програму та поглиблено вивчають математику, природничі науки, українську мову, історію і культуру.
Всі знання вибудовуються в ясну та чітку структуру світу, де все взаємопов'язане та прозоре.
Частина занять проводиться англійською мовою.
Багато руху, спорту та свіжого повітря
Примусова обмеженість у русі протягом навчального дня не є природною для дитини. У нашій приватній школі діти вільно рухаються класом та багато часу проводять на подвір'ї.
У спортивному залі додатково обладнане середовище для занять із сенсорної інтеграції та мотопедагогіки.
Відповідальність, самостійність, орієнтованість на результат
Лідерські якості – це те, що закладається в дитинстві. У нашій приватній школі важливо бути самостійними, піклуватися про інших та сміливо брати на себе відповідальність за свої вчинки. Адже ми не боїмося помилок!
Сміливість ставити питання та шукати відповіді
Діти від природи допитливі. Але чому ж у вісім років їх мало що цікавить, крім смартфону?
Не варто позбавляти дитину активної позиції в навчанні. Ми прагнемо, щоб діти ставили питання, шукали на них відповіді, думали, сперечалися, віднаходили істину.
Ми не прагнемо дати готові відповіді та знання параграфами з підручника. Добре засвоюється лише те, що дійсно нас вразило, ті відкриття, що зробили самі. А те, що ми вчили механічно, із зубрінням, навряд чи запам'ятаємо на все життя.
Розклад дня
Зустріч дітей, ранкові активності, сніданок
Основна навчальна програма
Класична програма за системою Монтессорі
Кожного дня діти займаються математикою, пишуть, читають, досліджують мову у підгрупах з викладачем та індивідуально.
Обов'язкова частина навчального процесу - експерименти, дослідження та проектна діяльність (Project Based Learning).
Наша програма повністю відповідає державним стандартам та перевершує їх додатковими матеріалами, що ведуть дитину в глиб теми.
Прогулянка
На власній закритій території
Різноманітні види активності на свіжому повітрі
Обід
Перші страви, гарнір + м'ясо (риба), салат
Самостійна робота та читання
Діти першого року навчання практикуються у читанні.
Всі додаткові завдання з математики та письма учні 2 - 4 класів роблять під наглядом вчителів у школі. До дому ми задаємо вивчення нових слів англійською.
Творчі майстерні та вільна гра
Арт-студія, музика, брейк-данс, карате, шахи, IT Minds, футбол. Регулярні екскурсії (не менше 1 разу на місяць)
Кулінарія та підвечірок
Діти самі готують чи розігрівають собі легкі страви для підвечірка
Вечірня прогулянка
Діти проводять час на свіжому повітрі. Зустріч з батьками
info@discovery-school.com.ua
вул. Городоцька, 160
Львів, Україна

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc