Discovery Middle School/Приватна середня школа/
5, 6 та 7 класи
Чому наш підхід особливий?
Середовище, що надихає до пізнання
Крос-дисциплінарні проекти
Тематичні екскурсії для закріплення матеріалу
Щоденне спілкування англійською на уроках та поза ними
Ініціатива, самостійність та відповідальність
Нейропедагогічний підхід
Предмети та підхід до викладання
- Використовуємо класичні Монтессорі-матеріали, розроблені саме для середньої школи

- Виїзні екскурсії країною, що дають новий досвід.
Діти відвідують музеї, спілкуються з експертами та цікавими людьми

- Ми підтримуємо он-лайн та офф-лайн формати.
Дитина може гнучко переключатися між ними, не втрачаючи в якості освіти.
Математика
Уроки кожного дня. Посилена програма на рівні спеціалізованих шкіл. Щоденні заняття з розвитку логіки та математичного мислення.
Основний приорітет - практичне застосування математики у проектах та знайомстві з професіями.
Англійська
Це друга мова спілкування у нашій школі. Щоденні поглиблені заняття та інші уроки (Sience, Math, Arts) що проводяться англійською.
Мова і література
Стандартна програма як основа, поглиблена заняттями з творчого письма та ораторського мистецтва.
Вивчаємо та аналізуємо найкращі твори світової літератури, якими захоплюється весь світ.
Природничі науки
Інтегровані наукові проекти, що дозволяють пізнавати науки про світ – географію, біологію, природознавство – як єдине ціле.
Формуємо глобальне мислення і бачення світу.
Соціальні науки
Вивчаємо історію людства від первісних часів до сучасних подій. Занурюючись у різні епохи, ми пізнаємо життя звичайних людей, ставимо спектаклі та відвідуємо кращі музеї України.
Друга іноземна
Опановуємо німецьку або польську. Окрім підручників та відео-матеріалів, пізнаємо культуру та історію країн.
IT
В першу чергу це практичний інструмент - окрім презентацій і текстів, вчитимемось робити комікси, створювати графіки та відеопрезентації.