Як ми забезпечуємо якість освіти у
Discovery Montessori School:

Що потрібно знати батькам, щоб бути впевненими у якості навчання, яку дає наша приватна школа

1
Академічна програма
Діти повністю проходять стандартну державну навчальну програму та значно поглиблюють свої знання в кожній із дисциплін.
У викладанні ми застосовуємо матеріали Монтессорі. Це забезпечує якість засвоєння інформації та проактивну участь дитини у навчальному процесі.
2
Контроль результатів
1 - Ліцензія державного зразка, що підтверджує наше право викладати основну програму
2 - Регулярна участь дітей в олімпіадах та зовнішніх зрізах знань.
3
Міжнародна сертифікація за системою Монтессорі
Міжнародні дипломи, що підтверджують кваліфікацію та повне оснащення навчального середовища відповідно до світових стандартів.
4
Наша програма ширша за стандартну шкільну
З першого класу у програму включені знання з історії, географії, астрономії, мистецтва а також геометрія, (на рівні приватних математичних шкіл).

5
Діти отримують практичні навички
Вміння працювати з інформацією, критично аналізувати її та використовувати, конструктивно взаємодіяти у команді та робити свій внесок у створення нового - це те, що зробить їх конкурентними в майбутньому.
6
Знання у контексті реального життя
Навчання не "тому, що треба", а у зв'язку із реальними завданнями та викликами. Ми відповідаємо на запитання "навіщо?" і пов'язуємо теоретичні знання із практикою.

Чому дітям добре в нашій школі
Школа, що надихає, розвиває особистість і готує до життя
1
Кожен день наповнений тим, що підтримує в дитині допитливість та бажання вчитись
Ми не прагнемо дати готові відповіді та знання за параграфами з підручника. Добре засвоюється лише те, що дійсно нас вразило, ті відкриття, що зробили самі. А те, що ми вчили механічно, визубрюючи, навряд чи запам'ятаємо на все життя.
2
Вони багато рухаються та перебувають на свіжому повітрі
У нас велике зелене подвір'я, де є місце для спорту, ігор, досліджень, а також догляду за рослинами та тваринами.
3
Широкий вибір додаткових занять – спорт, шахи, мистецтво, архітектура
У другій половині дня ми пропонуємо збалансований набір гуртків, що спрямовані на фізичний, творчий та інтелектуальний розвиток дитини.
4
Ми визнаємо право дитини на помилку
Всі припускаються помилок. Важливо – не боятися їх, а навчитися виправляти, набувати власний досвід та робити відкриття. Це робить дитину сміливою та впевненою у своїх силах.
5
Нейропсихологічна підтримка
Спеціаліст нейропсихолог спостерігає разом із вчителями за тим, як вчаться діти. В уроки включені вправи, що допомогають дітям покращити работу зі слуховою, зоровою інформацією, здатність запам'ятовувати.
6
Робота логопеда та дитячого психолога
Необхідні спеціалісти підтримують гармонійний розвиток дитини.
Важливі речі, про які ми дбаємо
Безпека дитини
Не всі приватні школи Львова мають таку велику власну закриту територію із системою охорони та відеонаглядом. Простір обладнано сучасними охоронними та протипожежними системами.
Усі співробітники Discovery Montessori School пройшли медичні курси та мають персональні медичні книжки.
Тісна співпраця з родиною
Система навчання у Discovery Montessori School передбачає активну участь батьків кожної дитини: разом із нами вони отримують грунтовні знання про те, що саме потрібно дитині для розвитку природних здібностей, інтелекту, проактивності та цілеспрямованості.
Навички мислення закладаються у ранньому віці
Самостійність у виборі тем для дослідження та проектна діяльність формують здатність мислити незалежно. У дослідницьких проектах діти вчаться формулювати задачу, розбивати її на окремі кроки, шукати інформацію, аналізувати та структурувати її. А ще виокремлювати важливе, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки та робити висновки. Презентуючи результати досліджень у групі, дитина вдосконалює вміння формувати власну думку та аргументувати її, ставити актуальні запитання та давати змістовні відповіді.
У дитини є вибір
Наше завдання - створити якісне середовище, в якому дитина могла б обрати для себе захопливі матеріали, теми та напрямки. Ми не знаємо, які професії будуть актуальні у 2031 році, але впевнені, що майбутнє за натхненними та креативними людьми, що не мають страху перед помилками і не бояться руху вперед.
У нас працюють логопед та дитячий психолог
Ми працюємо не лише над академічними знаннями, але й над розвитком емоційного інтелекту. Storytelling, командотворення, лідерство та навички ненасильницької комунікації формують майбутню успішну особистість.
Наші педагоги постійно навчаються
Усі педагоги пройшли базове навчання за системою Монтессорі. Але й надалі протягом року вони регулярно відвідують обов'язкові сесії спеціалізованого навчання та підвищення кваліфікації. Це як тренінги за системою Монтессорі, так і профільні знання, вікова психологія та нейропедагогіка.
Виникли запитання?
Made on
Tilda