Primary Class
4,5-6 років
Дошкільні роки – чи не найважливіші у житті дитини.
У цей час формується особистість та якості, що стануть її основою на все життя.
Виховувати сильну, самостійну, різносторонню та гармонійну особистість нам допомагає гуманна педагогіка Марії Монтессорі.
Основна програма навчання
Чим займаються та що досліджують діти
Навички практичного життя
Формування особистості починається з упевненості "Я зможу!". Вона досягається шляхом постійної практики в координації рухів, побутовій самостійності, самообслуговуванні та догляді за навколишнім середовищем.
Письмо та читання
Діти проходять шлях від фонетики та підготовки руки до самостійного письма та читання перших книжок. Унікальні перші книжки, що розроблені нашими спеціалістами, формують у дитини любов до читання.
Розвиток сенсорних відчуттів
Працюючи з сенсорним матеріалом, дитина досліджує послідовності, закономірності та співвідношення. Це дає їй пізнання гармонії та порядку світу, розвиває логіку, аналітику та є базою для подальшого засвоєння точних наук.
Дослідження навколишнього світу
Діти дізнаються про нашу планету, подорожують континентами і вивчають їх природу та культуру. Природні явища стають зрозумілими, а експерименти дають практичний досвід. А ще ми досліджуємо рослини та тварини доглядаючи за ними.
Математика
Використовуючи сенсорну основу, діти легко засвоюють поняття кількості та числа, швидко переходячи до практики основних математичних операцій - додавання, віднімання, множення та ділення.
Англійська мова
Розмовна англійська інтегрована у побут та навчання. Наша робота - напрацювати словниковий запас з багатьох тем та "запустити" розмовну мову.

Особливості підходу до навчання

Ми дотримуємось культури Монтессорі-світу
Індивідуальна програма навчання та розвитку
Кожна дитина має власні захоплення, набутий досвід та рівень знань. Діти навчаються через активну та самостійну діяльність. У кожного є право вибору роботи та матеріалів, право помилятися та виправляти помилки, набуваючи досвід та роблячи відкриття. Ми орієнтуємось на індивідуальні захоплення та темп дитини.
У результаті вона отримує повну та поглиблену підготовку для будь-якої школи.
Жага до пізнання
У серці методики – створення навколо дитини простору, що підтримує розвиток її природних талантів. У цьому віці природній стан дитини – постійні дослідження. Мозок свідомо працює "як губка", вбираючи та засвоюючи не лише знання, а й культуру, навички спілкування та все, що оточує дитину. Наша стратегія – давати якісний та різноманітний матеріал для розвитку та живлення мозку.
Самостійність, ініціативність та свобода вибору
Педагог не керує дитиною, а прямує за нею, вчасно підтримує та пропонує нові матеріали й інструменти.
Свобода в Монтессорі-середовищі не дорівнює вседозволеності.
Така свобода надає дитині глибоку відповідальність за власні вчинки та виховує повагу до інших.
Конструктивне спілкування з дітьми та дорослими
У нас немає фронтальних уроків та вказівок. Діти перебувають у різновіковій групі, де вчаться вирішувати конфлікти, аргументувати та вибудовувати власні межі. Важливим результатом є формування адекватної самооцінки.
Розклад дня
Зустріч дітей, ранкові активності, сніданок
Навчання
Класична програма за системою Монтессорі
Протягом цього часу діти займаються математикою, письмом та читанням, природничими науками. Також діти засвоюють навички практичного життя та розвивають стереогностичні відчуття. Частина занять проходить англійською мовою.
За сприятливих погодних умов навчання може проводитись на природі.
Прогулянка
На власній закритій території
Різноманітні види активності на свіжому повітрі
Обід
Перші страви, гарнір + м'ясо (риба), салат.
Час читання
Любов до книг та читання - важлива частина філософії нашої школи.
Дітям читають педагоги та учні.
Творчі майстерні та вільна гра
Хореографія, спорт, шахи, студія конструювання, гончарство
Підвечірок
Вечірня прогулянка та ігри