Summer Space
Дача! 2021
для дітей 5-10 років
Подорож країнами світу, англійська, спорт і розваги

Цього літа ми знову відкриваємо дачний сезон з унікальною програмою для кожного тижня!

У нас велике зелене подвір'я, що цікаво й різноманітно облаштоване.

На ньому діти проводять майже весь час.

Вони багато грають, доглядають за тваринами, займаються спортом, ходять босоніж та готують смачні страви.

Цього літа ми подорожуємо світом!

Кожного тижня – нова країна.

Діти дізнаються про її природу та культуру, традиції та ігри.

І, звичайно, діти будуть щодня займатися спортом, творити, малювати, ліпити, танцювати, бігати та стрибати на батуті, брати участь у Mind-квестах на розвиток логіки та дедукції!

Впродовж всього дня, що ми проводимо на нашому великому зеленому подвір'ї, з дітьми працюють досвідчені Монтессорі-педагоги, їх оточують домашні тварини та атмосфера щасливого дитинства)

Заняття відбуватимуться у підгрупах до 10 людей та з дотриманням всіх санітарних норм та вимог! У нас постійно працює медсестра та проводяться регулярні заходи з дезінфекції, провітрювання та дотримання безпечного для дітей режиму.
А ще ми будемо...
Спілкуватися англійською
Це щоденна практика та розширення словникового запасу. Адже це є необхідною умовою того, щоб дитина заговорила!

У нас заплановано багато ігор, пісень та активностей. Це допоможе дитині активно включитись в англомовне спілкування.
Вирощувати овочі та фрукти на власному городі
Найсмачніший салат – вирощений власноруч. Ми дотримуємося здорового харчування та привчаємо до цього дітей. В нас немає пакетованих соків та фаст-фуду. В нас повноцінне харчування, рекомендоване дитячим дієтологом
Доглядати за тваринами
Наші кролики та морські свинки стануть для дітей друзями та улюбленцями. Дбаючи про них, діти вчитимуться відповідальності та самостійності
Вчитися готувати смачні та корисні страви
Час приготувати салат із городини, зварити варення за своєю фантазією, наліпити вареників та поласувати корисним морозивом власного виробництва
Робити квести!
Щотижня цікаві квести з творчими завданнями!
Діти подорожують новою країною з її загадками, мистецтвом, стравами та традиціями.
Найкраще закріплення нового матеріалу )
Займатися спортом
Кожного дня у нас спортивні заняття та події: брейк-данс, карате, футбол та йога!

Увага!
Наш літній простір "вільний від гаджетів": ми не граємо у комп'ютерні ігри, не дивимось мультики та просимо не давати дітям з собою телефони, смарт-годинники та інші гаджети.
Час навчитися жити без них, в офф-лайні!
Контакти менеджера "Денний дитячий літній простір 2019"