Вчіть англійську з носіями!

Гуртки для розвитку ключових навичок майбутнього
Ми створили наш центр, щоб надати дітям можливості:
Займатися англійською з носіями
Наше завдання - щоб дитина подолала бар'єр та почала говорити англійською
Грати в шахи з майстрами
Розвиваємо стратегічне мислення, вчимо прораховувати на декілька ходів вперед
Навчитися програмуванню та робототехниці
Ми сертифіковані спеціалісти Lego Education та проводимо курси з конструювання та програмування
Чому ми впевнені, що вам сподобається?
Педагоги англійської - носії, що мають міжнародну сертифікацію
Педагоги мають міжнародну TESOL сертифікацію. Багато років вони викладали англійську для іноземців у Британії, ОАЕ, Південній Кореї та інших країнах

Безкоштовне тестове заняття
Ви зможете спробувати якість нашого викладання, а ми допоможемо визначити ваш поточний рівень знань та поставити цілі навчання
Гнучкий графік та додаткові заняття
В нас є заняття для різного віку і рівня підготовки. Також ви можете запланувати індивідуальні заняття.
А по п'ятницях ми навчаємо конструюванню та програмуванню.
Як ми навчаємо?
- Для нас перше завдання - щоб учні почали вільно спілкуватися англійською! Для цього потрібен не лише словниковий запас, але запас готових фраз та зв'язок. А ще - атмосфера підкримки, де помилка - це шанс навчитися.

- Другий етап - граматика. Це дає можливість почуватися впевнено, формулюючи свою думку.

- Третій етап - творче письмо англійською. Це важлива навичка, що свідчить про опанування англійською на високому рівні і є необхідною для навчання в англомовних вузах світу.
Хто навчає у нашому центрі
Та чому ці люди - професіонали своєї справи
Mr. Andy
Co Founder, TESOL certified teacher
Народився у Львові, але з дитинства жив у США та Великобританії, де вирішив присвятити себе навчанню дітей та дорослих англійській мові.
Працював у багатьох країнах світу.
Допомагає подалати мовний бар'єр та набути британської вимови.
А ще професійний гравець у баскетбол, що продовжує тренування у вільний час.
Miss Elen
Co Founder, TESOL certified teacher
Народилася у Польщі та майже все життя працювала з дітками.
Сертифікований міжнародний викладач англійської з досвідом роботи у країнах Сходу.
Вміє знайти підхід до будь-якої дитини та має досвід роботи аніматором у міжнародних проектах.
Ігор Надюк
Викладач Lego Education
Математик та програміст, викладач Монтессорі-математики.
Вміє зацікавити дітей та пояснити складні речі просто.
Окрім курсів Lego програмування, розробляє власний курс IT-Minds, що направлений на розвиток логіки, аналітики та роботи з данними.